Życzenia Życzę Ci

Życzenia Życzę Ci

Życzę ci gwiazadki z nieba, złotych gór i czego tylko ci trzeba, bo niedługo o nie poprosisz, ale zanim to zrobisz, popatrz na swoje pragnienia z lekkim dystansem...

Życzenia Życzę Ci

Wszystkiego czego chcesz o czym tylko marzysz, Dzisiaj życzę Ci Wszystkiego co już jest o czym jeszcze nie wiesz, Być zawsze sobą był! Dzisiaj życzę Ci Wznieśmy chociaż jakiś skromny toast, Teraz wiesz ze w ten dzień nie jesteś sam :)

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci, żeby spadający z serca kamień nie urwał Ci czegoś po drodze.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci dnia zwykłych cudów... Gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi. Nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela. Zielonych świateł na Twojej drodze do pracy, albo sklepu.

Życzenia Życzę Ci

... życzę Ci uśmiechu, nawet gdy Cię spotyka smutek lub boleść, tęczy na niebie, która Ci przypomni, że i nad najciemniejszymi chmurami świeci Słońce, pewności, że o Tobie ktoś myśli, kiedy ogarnia Cię samotność, przyjaciół, którzy Ci wskażą piękno potrzebne dla Twoich oczu, pewności w wątpliwościach, cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości oraz siły w przekazywaniu miłości!

Życzenia Życzę Ci

Dla Ciebie niebo, dla Ciebie słońce, a oprócz tego-gwiazd dwa tysiące. Wszystko bym dała Tylko dla Ciebie abyś mógł czuć się ze mną jak w niebie.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata, cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy.

Życzenia Życzę Ci

Życzę ci ciszy tak pogodnej i czystej, aby dusza słyszała bicie serca.

Życzenia Życzę Ci

"Bo zwyciężać mogą Ci co wierzą, że mogą" Wszystkiego najlepszego, połamania piór optymizmu i dużo wiary we własne siły. Ogromu szczęścia i trafienia w wymarzone tematy.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci częstych przeprowadzek, za każdym razem do coraz większego domu i wielu spotkań z mechanikami - za każdym razem przy nowym samochodzie

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci aby moje dobre myśli dotarły do Ciebie wszędzie tam, gdzie jesteś, niezależnie od tego, co akurat robisz. Niech otoczą Cię przyjemnym poczuciem wciąż przybliżającej nas przyjaźni, nawet mimo dzielącej nas odległości.

Życzenia Życzę Ci

Spełnienia marzeń ukrytych pod puchową poduchą, namnożenia się pieniążków ukrytych w porcelanowej śwince, wielkiego kosza kwiatów z bijącym w głębi czerwonym serduchem, komety Haleya z jasnym warkoczem i anielskich przyjaciół. Tego wszystkiego Ci dzisiaj życzę!

Życzenia Życzę Ci

Radości i zdrowia we wszystkich dniach życia. Spełnienia marzeń najskrytszych. Gwiazdki z nieba i rumieńców na twarzy. Niech Cię usypia światło księżyca i szum wiatru za oknem. Niech Cię budzi śpiew własnego słowika i słońca strumienie. Spokoju duszy i zimą różowych nauszników na uszy.

Życzenia Życzę Ci

Te życzenia są dla Ciebie, byś czuł się jak w siódmym niebie. Teraz małe ostrzeżono: nie zapomnij o mnie, słonko!

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, niskich podatków, pomyślnych wiatrów, błyskotliwych ripost, pozycji lidera, samych pozytywnych wibracji, niezmiennie zielonego światła, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, nie wieszającego się komputera, zasięgu w każdym miejscu, miejsca w historii, pakietu kontrolnego, zdobycia Mount Everestu, ostatniego słowa, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń i wszystkiego o czym tylko marzysz...

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci zadziwienia nad każdym dniem. Gdy potrafisz każdym spojrzeniem w stronę świata wyłowić nowy element, to znak, że się rozwijasz. Nie obawiaj się, że Twoje zadziwienie będzie przejawem arogancji. Trzeba mieć dużą wiedzę, żeby móc zadać pytanie. Trzeba dużego doświadczenia, by móc się szczerze zdziwić.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci odwagi bycia wolnym. Odwagi - bo wolność jest twórcza! Tak jak pionier organizuje życie wedle własnego tylko pomysłu, tak Ty będziesz wytyczał nowe drogi w znanym Ci otoczeniu. Odwagi - bo wolność jest samodzielna! Wolny człowiek sam szuka rozwiązania i nie robi światu wyrzutów za podjętą decyzję. Odwagi - bo wolność jest odpowiedzialna! Traktuj ją jako przywilej zadany Ci przez życie.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci abyś każdego dnia znalazł chwilę czasu dla siebie; abyś wyszedł sobie naprzeciw, abyś zajrzał do swojej duszy i abyś umiał zachować dystans pomiędzy swymi czynami i pragnieniami. Lub inaczej: czy Ty wiesz czego naprawdę chcesz?! A może do udzielenia odpowiedzi na to pytanie wystarczy Ci tylko nowe spojrzenie na to, co można już nazwać przeszłością?

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci przyjemnego uczucia po wysiłku, który się opłacił (oczywiście nie w materialnym znaczeniu tego słowa). Efekt wysiłku to nie tylko przyjemne uczucie zmęczenia - to także wynik, którego osiągnięcie sprawiło Ci prawdziwą satysfakcję. Nikt nie musi wiedzieć, jak było to dla Ciebie trudne! powie Ci to Twoje zmęczone ciało.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci abyś odczuł granice Twojej pewności siebie. Jeżeli jesteś zbyt pewny siebie, nie potrafisz w siebie wątpić, wówczas wątpisz już tylko w innych (a oni w Ciebie) Umiejętna pewność siebie ma ogromne znaczenie w kontaktach z innymi ludźmi: ważne jest bowiem to, abyśmy umieli przyznać się, że czasem czegoś nie wiemy, czegoś nie jesteśmy całkiem pewni... W tym właśnie tkwi nasza siła.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci aby w jesieni życia drzewo Twoich osiągnięć było brzemienne w mnogość owoców, których kwiatom pozwoliłeś zakwitnąć w samym środku Twej drogi. Czy myślisz czasami o tym, że nasz dzisiejszy dzień już jutro stanie się dniem wczorajszym?

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci miłości, którą potrafisz obdarowywać innych, i miłości , która sam możesz otrzymać w darze. Miłość to uczucie ścisłego związku ze wszystkim co żyje. Żyją ludzie, myśli. Muzyka żyje, woda... wiatr... życie.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci błędów które się da naprawić i odwagi, aby pogodzić się z tymi, których nie da się naprawić. Nikt nie jest doskonały - a kto nie chce się z tym pogodzić, staje się bojaźliwy i zależny. Jeżeli jesteś otwarty na to, co nowe, będziesz uczył się przez całe życie, a uczymy się na swoich błędach.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci abyś umiał się cieszyć. Śmiej się z innymi ludźmi, ale nigdy z nich. Niech sprawia Ci radość, nawet mały ale udany żart i nie staraj się wymyślić jeszcze lepszego. Pozwól, aby Twoja radość wypływała prosto z Twego wnętrza, z głębi serca, bowiem tych "dowcipnych intelektualistów" analizujących wnikliwie każdy żart, nigdy tak naprawdę nie rozboli brzuch ze śmiechu!

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci aby przeżyty wstrząs po stracie przyjaciela nie pogrążył Cię w smutku na zawsze. Poprzez przeżywanie cierpienia możemy w dowolny sposób kształtować to, co pozostało nam po jego stracie.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci abyś pamiętał, Że powodzenie w życiu nie jest niczym oczywistym ani naturalnym. Zatem wtedy, gdy Ci się powodzi, staraj się gromadzić zapasy ciepła i barw na zimnoszare dni, które prawdopodobnie jeszcze kiedyś nadejdą. Wówczas wystarczy, że ktoś podaruje Ci uśmiech, który pozwoli Ci przetrwać wszystko.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci wiary. Wraz ze zdobywaną wiedzą przybywa nowa porcja pytań. Potrzeba głębokiej wiary, by nie zwątpić pod naporem niepewności. Potrzeba silnych korzeni, czerpiących ze źródeł wiary, by wiatr nie strącił rodzących się dopiero owoców. Osiągniesz konkretną wiedzę, gdy jej część powierzysz zaufaniu

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci aby każdego dnia spotkało Cię cos zaskakującego. Powinno to być cos, co wprawi Cię w zadumę. Nie tylko wielkie sprawy wywołują zdumienie i zachwyt; najczęściej wystarcza małe, powszednie rzeczy i wydarzenia: taniec motyla, rozkwitający pączek,

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci dystansu. Niech nagle pojawi się w Tobie myśl, że to, co widzisz, jest w rzeczywistości całkiem inne, niż sadziłeś. Odkryj piękno brzmienia dzwonów, interesującą barwę czyjegoś głosu, intrygujący zapach... Każdego dnia chociaż na kilka minut spróbuj pozbyć się swojego zwyczajnego sposobu myślenia.

Życzenia Życzę Ci

Nie życzę Ci byś wśród błota Odnalazł bryłkę złota Lecz życzę Ci byś w ludzkim tłumie Znalazł serce, które cię zrozumie.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci, żebyś się usmiechal od ucha do ucha, bardziej niż możesz, ale nie bardziej, niż chcesz.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Wam tego, zbyście byli jak dziecko ufni, ale uważni i czujni jak jak ci, którzy doświadczyli już czegoś.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci radości bycia z kimś, z kim zawsze możesz dzielić wszystkie Swe sprawy. Agatka G

Życzenia Życzę Ci

Choć jesteś daleko ode mnie, choć życie jest smutne i złe.. Wiedz, że ktoś potajemnie gorące życzenia Ci śle!

Życzenia Życzę Ci

Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju życzy...

Życzenia Życzę Ci

Wszystkim życzę uśmiechu: Niech od stycznia po grudzień, Przez dwanaście miesięcy uśmiechają się ludzie.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość.

Życzenia Życzę Ci

Z okazji Bożego Narodzenia, Nowego Roku, Walentynek, Dnia Babci, Dnia Dziadka, Dnia Kobiet, Dnia Górnika, Stolarza, Piekarza, Grabarza i Kanara oraz z okazji urodzin, imienin, święta wiosny, lata, zimy, z powodu Gwiazdki i przyjścia Świętego Mikołaja oraz z okazji każdego dnia w roku, ale przede wszystkim z okazji Świąt Wielkanocnych chcę Ci życzyć spokojnych i wesołych świąt. Allleluja!

Życzenia Życzę Ci

zadań, które Cię mobilizują i w które angażujesz się z ochotą. Byłoby wspaniale, gdybyś nie musiał realizować swego dzieła w samotności. Każdy kolejny dzień nieustannie rzuca nam nowe wyzwania - podejmuj je odważnie przez całe swoje życie.

Życzenia Życzę Ci

Życzę ci odwagi słońca, które mimo nędzy i ogromu zła tego świata, dzień po dniu wschodzi i obdarza nas blaskiem i ciepłem swych promieni.

Życzenia Życzę Ci

"Bo wczoraj jest już snem, a jutro tylko wizją" Żyj tak, aby każde wczoraj było snem o szczęściu, a każde jutro wizją nadziei.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci uśmiechu, żeby stał się promieniem słońca, świecącym bez końca...

Życzenia Życzę Ci

Ojciec życzenia nam składa: by wszystko na miejscu było, praca, przyjaciel i miłość i twardej waluty kaskada.

Życzenia Życzę Ci

życzę Ci nadziei, nadziei na lepsze jutro, aby stała się Twoją siostrą, by trzymała Cię za rękę zarówno w dobrych jak i złych chwilach...

Życzenia Życzę Ci

Radości z każdego dnia, szczęścia, które wiecznie trwa. Sukcesów w każdej dziedzinie życia z całego serca Tobie życzę!

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci tyle dni szczęśliwych ile gwiazd na niebie. Zawsze życzę Ci najlepiej, bo ja kocham Ciebie.

Życzenia Życzę Ci

Dużo szczęścia i radości, uśmiechu i wytrwałości i samych przyjemnych dni w przyszłości.

Życzenia Życzę Ci

Dużo uśmiechu, radości, miłości, mało złości, ryby bez ości, późnej starości, udanej imprezki i wspaniałych gości.

Życzenia Życzę Ci

Gwiazdki z nieba, oceanu radości, niegasnącego optymizmu, błękitu nieba nad głową, szczęścia niczym niezmąconego. Każdej pięknej rzeczy.

Życzenia Życzę Ci

Życzę ci, aby wszyscy po spotkaniu z Tobą pragnęli śpiewać ze szczęścia.

Życzenia Życzę Ci

Wszystko co najlepsze, najpiękniejsze, najwspanialsze, słodkie, czułe, dobre, pragnę Ci to wszystko dać, bo od losu ja już dostałem co najcudowniejszego mogłem - Ciebie.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci szczęścia w każdej minucie, żeby zawsze Ci towarzyszyło, żeby stało się Twoim nierozłącznym kompanem na długą drogę życia...

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci bogactwa. Otaczamy się przedmiotami, bo łatwiej nam ukryć się w ich cieniu. Łatwiej nimi zasłonić widok, którego nie chcemy zobaczyć. Jednak one nie uchronią nas przed ciemnością smutku, w którym znikną nawet ich kształty. Życzę Ci, abyś miał czym podeprzeć się w ciemności.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci abyś w sobie pielęgnował siebie. W miarę jak spotykamy ludzi, zauważamy, że wszyscy jesteśmy podobni. W miarę jak poznajemy nowe osoby, odkrywamy, że każdy jest na swój sposób jedyny. Pielęgnuj w sobie to, czym możesz zaskoczyć drugiego człowieka, to, co może stać się niespodziewanym dopełnieniem jego życia. Gdy będziemy widzieć ,jacy naprawdę jesteśmy, nie będziemy się obawiać poznawania innych ludzi.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci abyś potrafił z zadowoleniem obejrzeć się za siebie. Spójrz choćby na miniony rok. W sylwestrową noc składamy sobie wzajemnie życzenia z okazji Nowego Roku. Czy nie powinniśmy także złożyć sobie gratulacji z okazji minionego roku? Życzę Ci, aby Twój nowy rok nie musiał wstydzić się przed starym.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci aby moje dobre myśli dotarły do Ciebie wszędzie tam, gdzie jesteś, niezależnie od tego, co akurat robisz. Niech otoczą Cię przyjemnym uczuciem wciąż przybliżającej nas przyjaźni (nawet mimo dzielącej nas odległości) która po prostu trwa, bez konieczności wykazywania się w niej czymkolwiek.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci wyciszenia. Tylko w ciszy można spokojnie żeglować po oceanie wspomnień. tylko w ciszy usłyszysz nieme wołanie drugiego człowieka. W ciszy można wymierzyć subtelną wagę słów. Tak więc życzę Ci wyciszenia w sercu, a na ustach - wielu słów. Dobrych słów, których nie poskąpisz przyjaciołom.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci udziału w życiu innych ludzi. Tylko czasami udaje się nam naprawdę zrozumieć, czym powinny być nasze związki z innymi ludźmi. Pisarze w swoich książkach krok po kroku "otwierają" przed nami ludzkie dusze. umiejętność wsłuchiwania się w ludzkie dusze można porównać z wchodzeniem do kopalni ze szlachetnymi kruszcami.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci aby nigdy nie opuściła Cię odwaga, gdy przyjdzie Ci porzucić swoje bezpieczne pozycje. Życzę Ci, abyś żył w zgodzie z samym sobą i z własnym systemem wartości: to wielkie szczęście, gdy jest się zadowolonym z tego, kim się jest.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci wielobarwnej palety zainteresowań, dzięki którym dane Ci będzie spotykać innych ludzi. Kto pielęgnuje swoje zainteresowania, znajdzie zainteresowanie u innych. Czy to nie wspaniałe - odkrywać wspólne zainteresowania?

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci naprawdę dobrego partnera do rozmowy. Niech będzie to człowiek, który intuicyjnie wyczuwa, jakich pytań oczekujesz i który naprawdę potrafi słuchać. Niech rozmowa z nim pomoże Ci uporządkować to, co wymaga uporządkowania. I Ty bądź dobrym słuchaczem dla kogoś.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci otwartości na świat. Zadbaj, by po każdej rozmowie z drugim człowiekiem zostało w Tobie ziarno wspomnienia. Pielęgnuj je częstą myślą i nie pozwól, by dojrzewało w samotności. Łatwo jest ulec złudzeniu, że wystarczamy sami sobie, ale im bardziej pragniemy, by inni uznali naszą samodzielność, tym bardziej uzależniamy się od ich oceny. Tymczasem, aby stać się niezależnym, wystarczy podzielić się swoim życiem z innymi.

Życzenia Życzę Ci

radosnego spotkania z samym sobą. Mam nadzieję , że czujesz , jak siła i radość wibrują w Tobie. Wyobrażam sobie, jak codziennie rozkoszujesz się wciągając na chwilę powietrze głęboko do płuc; jak energicznie i sprężyście wchodzisz po schodach. Życzę Ci, abyś rano i wieczorem oglądając swoje odbicie w lustrze mógł je obdarzyć szczerym uśmiechem.

Życzenia Życzę Ci

Życzę Ci abyś mógł przeżyć w pełni swój smutek. I nie powinieneś starać się go ukryć. Cierpienia nie da się pogrzebać - z nim musimy się uporać. Tak jak z pnia drzewa, cios za ciosem, rzeźbi się ławę, tak i my musimy każdą stratę mozolnie 'przepracować". Dzięki temu uzy]skamy "strukturę", która będzie mogła stać się w przyszłości fundamentem naszego poczucia bezpieczeństwa, podstawą naszej miłości.

Tuko
Życzenia
życzenia Urodzinowe
życzenia Imieninowe
życzenia Na dobranoc
życzenia Dla przyjaciela
życzenia Na zdjęcia
życzenia Wielkanocne
życzenia Życzę Ci
życzenia Nowy Rok